Loading...

Coca-cola

Coca-cola to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją napoju gazowanego opartego na unikalnej recepturze, która jest strzeżona różnego rodzaju patentami.

Założona w 1886 roku w Stanach Zjednoczonych szczycąca się niezmiennością smaku opracowanego przez farmaceutę z Atlanty Johna Pembertona.

Firma znana wszystkim na całym świecie, jej oddziały rozprzestrzenione są również na całym świecie a słynie nie tylko z doświadczenia, dobrego produktu, ale również z tego, że to jedna z najlepiej działających marek na świecie jednocześnie przynosząca olbrzymie zyski.

Coca-cola słynie z niezawodnego marketingu, który cyklinie informuje o nowych promocjach i konkursach, w których można wygrać różnego rodzaju nagrody, dodatkowo kampanie reklamowe, szczególnie te świąteczne są wyjątkowo i cały wizerunek utrzymywany jest na jednym poziomie w tym samym kontekście, co umacnia pozycję marki.

Coca-cola nie zarabia tylko na sprzedaży produktów w sklepach czy hurtowniach, ale przede wszystkim na sprzedaży w restauracjach chociażby takich jak McDonald’ s.

Naklejki na miód - https://booklet.pl/ - Booklet drukarnia nalepek produkcja filmowa wrocław www.elzbietaachinger.pl