Loading...

Kupowanie mieszkania, jak kot w worku

Tak, jak wspomniano kupowanie mieszkania na rynku wtórnym wymaga pewnej fachowej wiedzy. Jeżeli takowej nie posiadamy, warto poprosić o pomoc eksperta w tej dziedzinie. Dzięki niemu będziemy mieć pewność, że zakup mieszkania to uczciwa transakcja.

Warto podkreślić, że kupujemy mieszkanie, które jest nieodzownym elementem całego budynku. Czy to będzie blok, kamienica, czy budynek wielorodzinny, zawsze trzeba sprawdzić go całkowicie. To, że mieszkanie jest po remoncie, nawet kapitalnym, nie dajmy sobie zamydlić oczu.

Równie ważną kwestią jest sprawdzenie wszystkich instalacji wodnych oraz elektrycznych oraz czy wykonywane jest osuszanie budynków warszawa. Zwrócenie uwagi na zewnętrzną elewację, jej ocieplenie, a także i fundament budynku, jakim jest piwnica. Niestety zbyt rocznikowe domy nie należą do dobrej inwestycji, bowiem bardzo często zachodzi potrzeba wykonania remontu, czy jakiś większych prac. Kierownicy budowy zarabiają więcej niż murarze.

Żeby tego uniknąć, konieczne jest sprawdzenie wspomnianych kwestii, aby nie okazało się za późno. Takie kupowanie kota w worku, nigdy nie wróży nic dobrego.

http://viacon.pl/pl/sciany-oporowe-z-gruntu-zbrojonego