Loading...

Lindos Blu w Grecji

Grecja to idealne miejsce do wypoczynku – szczególnie w czasie jesiennych lub zimowych miesięcy, kiedy każdy z nas potrzebuje większość ilości ciepła i słońca. Część osób zniechęca się jednak do odwiedzenia tego popularnego wśród turystów miejsca, właśnie ze względu na panujący tam hałas i zgiełk. Jeśli należymy do osób ceniących sobie ciszę i spokój, które jednocześnie chcą odwiedzić Grecję, powinniśmy zatrzymać się w hotelu Lindos Blu na Rodos.

Ekskluzywny hotel umieszczony jest na cichym zboczu wzgórza, a z jego okien rozciąga się widok na Morze Śródziemne. Obiekt zapewnia swoim gościom dostęp do prywatnej plaży, kortu tenisowego, SPA oraz dwóch basenów ze słodką wodą. Bezdzietnym parom spodoba się na pewno fakt, że jest to hotel wyłącznie dla osób dorosłych.

Hotel oferuje gościom standard typowy dla 5-gwiazdkowych obiektów. Odwiedzający mogą korzystać także z szerokiej gamy zabiegów odmładzających. Restauracyjna kuchnia oferuje dania typu fusion, podawane zawsze w nastrojowej atmosferze.